RM Shop

PARTNEREK


HammerWorld

Accord Management

Cartea de nisip

Hatework

Maximum Rock Magazin

Sun&Moon Records

Transylvania Music

VHR Pub

Zenecentrum

free counters

RM Media


KONCERTEK, RENDEZVÉNYEK


Hegyalja Fesztivál 2008


MTV színpad

július 10. csütörtök
16.20-17.00 Road
17.20-18.20 Deák Bill Blues Band (60 éves születésnapi show)
18.40-20.00 Depresszió
20.30-22.00 Quimby
22.30-00.10 Irigy Hónaljmirigy

július 11. péntek
16.00-17.00 Belmondo
17.20-18.20 Cozombolis
18.40-20.00 30Y
20.30-22.00 Juliette&The Licks (USA)
22.30-00.30 Kispál és a Borz

július 12. szombat
16.00-17.00 The Idoru
17.20-18.20 Alvin és a Mókusok
18.40-20.00 Kowalsky Meg A Vega
20.30-22.00 The 69 Eyes (FIN)
22.30-00.30 Tankcsapda

Pepsi színpad

július 10., csütörtök
16.30-17.10 Honey Bee
17.30-18.10 Varga Zsuzsa
18.30-19.10 Vad Fruttik
19.40-20.30 SKAfunderz
20.50-22.10 PASO
22.30-23.40 Belga
00.10-01.30 Ladánybene 27

július 11., péntek
17.30-18.00 The Grenma
18.20-19.00 Kovbojok
19.20-20.10 Aljas Kúszóbab
20.30-21.30 Fürgerókalábak
22.00-23.30 Auróra
00.00-01.00 Macskanadrág
01.10-02.00 Yellow Spots

július 12., szombat
17.20-18.00 Castra
18.20-19.00 Malacka és a Tahó
19.20-20.20 Kiscsillag
20.40-21.30 Kaukázus
22.00-23.20 Tigris
23.50-00.50 Suhancos
01.10-02.00 Anna and the Barbies

Café színpad

július 9., szerda
18.00-19.00 Fabula Rasa
20.00-21.30 Vágtázó Csodaszarvas
22.30-00.00 Besh O Drom
00.30-02.30 Goulasch Exotica

július 10., csütörtök
18.30-19.30 A Kutya Vacsorája
20.30-21.30 The Carbonfools
22.30-00.00 Barabás Lőrinc Eklektric
00.30-02.30 Phil Hartnoll (Orbital / Long Range)
02.30-05.00 Titusz&Fine Cut Bodies

július 11., péntek
17.30-18.30 Napra
19.00-20.00 Másfél
20.40-22.00 Colorstar
22.30-00.00 Brains
00.30-02.00 Future Prophecies (Nor)
02.00-05.00 Palotai, Percy (T.C)

július 12., szombat
17.10-17.50 Óperentzia
18.30-20.00 Tündérground
21.00-22.30 Zagar
23.00-01.00 N.O.H.A. (D)
01.00-03.00 Hypnosis Puppetshow, Dj-k: Marvin & Grasshop
03.00-05.00 Naga

Jim Beam színpad

július 9., szerda
17.40-18.20 Royal flesh
18.40-19.20 6test
19.40-20.40 Rómeó Vérzik
21.00-22.20 Hobo Blues Band
22.40-23.50 Moby Dick
00.10-01.30 Pokolgép
01.40-02.40 Mantra

július 10., csütörtök
14.05-14.35 Közel 10
14.50-15.20 Wellcome
15.35-16.05 S.p.a.m.
16.20-16.50 Star Positive
17.05-17.55 Stereomilk
18.15-19.05 Supernem
19.30-20.30 Junkies
20.50-22.20 Zorall
22.40-00.00 Ganxsta Zolee És A Kartell
00.30-05.00 Spigiboy Absolut Disco

július 11., péntek
14.05-14.35 Keep It Dark
14.50-15.20 Hatás Alatt
15.35-16.05 Hedonist Roosters
16.20-16.50 Effeta
17.05-17.50 Dust
18.10-19.10 Good Time Boys (RHCP tribute)
19.30-20.45 Kistehén
21.05-22.20 KFT
22.50-05.00 Dj Junior&Hustler Party

július 12., szombat
13.35-14.05 Maxim
14.30-15.00 PieOnEar
15.20-16.00 Under The Bridge
16.20-17.00 Psycho Mutants
17.20-18.10 Black-Out
18.30-19.30 Jurij
20.00-21.30 Amber Smith
22.00-23.30 Heaven Street Seven
00.00-02.00

DeWalt színpad

július 9., szerda
18.00-18.40 Shell Beach
19.00-19.40 Mangod Inc
20.00-21.00 Fish!
21.20-22.20
22.40-23.40 Insane
00.00-01.00 Replika
01.20-02.20 Guilty Parties (Rage Against The Machine Tribute Band)

július 10., csütörtök
16.10-16.50 Fortress
17.10-18.10 Tűzmadár
18.30-19.30 Hollywood Rose
19.50-20.50 AB/CD
21.10-22.00 Wendigo
22.30-00.00 Ossian
00.20-01.20 Iron Maidnem

július 11., péntek
15.40-16.20 Magor
16.50-17.20 Embers
17.40-18.20 Remorse
18.40-19.30 Szeg
19.50-20.50 Cadaveres
21.10-22.10 Neck Sprain
22.30-00.00 Caliban
00.20-01.20 Subscribe
01.40-02.10 Cool Head Clan
02.30-03.10

július 12., szombat
16.10-16.50 Worning
17.10-17.50 Hopika
18.10-18.50 Agregator
19.10-19.50 Velvet Stab
20.10-21.00 Isten Háta Mögött
21.20-22.10 Watch My Dying
22.30-00.00 Katatonia
00.20-01.20 Mátyás Attila Band
01.40-02.20 Garden Of Eden
02.40-03.10 Gyöngyvér

Borsodi Malátabár

július 9., szerda
19.00-21.00 Fekete kefe
rendező: Vranik Roland
szereplők: Bánki Gergely, Hajduk Károly, Hernádi Csaba, Réthelyi András
Négy fiatal pesti srác kényszerű, de ártalmatlan ámokfutás...
21.00-05.00 dj zöld - filmzenék bakelitről

július 10., csütörtök
13.00-14.00 délutáni rövidfilm blokk
14.00-16.00 tömörített rocktörténet Plesivel
16.00-17.00 közönségtalálkozó: United - moderátor: Lévai Balázs
17-00.18.00 matiné - gyerekkorunk hősei
18.00-19.00 Dorina
19.30-20.30 Insipid
20.30-22.00 United
23.00-00.30 Mystery Gang
00.30-05.00 dj zöld - eklektikus táncest
18.00-05.00 visual: BpStreet

július 11., péntek
14.00-15.00 délutáni rövidfilm blokk
15.00-17.00 kerekasztal beszélgetés a zenei szakma meghatározó szereplőivel
moderátor: Lévai Balázs
vitaindító témakörök:
- egy amatőr zenekar fejlődési útja, kitörési lehetőségei, utánpótlás gondozás
- a hazai "profi" világ helyzete a letöltések korában
- külföldi érvényesülés, avagy zenekaraink a nemzetközi mezőnyben
16.00-17.00 matiné - gyerekkorunk hősei
18.00-19.30 Jamie Winchester és Hrutka Róbert
20.30-22.00 Frenk
23.00-00.30 Péterfy Bori Love Band
00.30-05.00 dj zöld - tündérek, a tű alatt
18.00-05.00 visual: BpStreet

július 12., szombat
13.00-14.00 délutáni rövidfilm blokk
14.00-16.00 tömörített rocktörténet Plesivel
16.00-17.00 közönségtalálkozó: Heaven Street Seven - moderátor: Szalai-Burszán Balázs
17.00-18.00 matiné - gyerekkorunk hősei
18.00-19.30 Tátrai&Szűcs latin duo
20.30-22.00 DOORS Emlékzenekar
23.00-00.30 Török Ádám és a Mini
00.30-05.00 dj zöld - bootlegek a lemezjátszókon
18.00-05.00 visual: BpStreet

Állandó programok
12.00-20.00 vizifoci
14.00-22.00 logikocsma ha szellemi kikapcsolódásra vágysz, tedd próbára magad a logikai játékok világában
14.00-22.00 Malátabár ajándékbeváltó - gyűjtsd a fesztivál ideje alatt a Malátabár kuponokat, és váltsd be azokat ajándékokra hostesseinknél

Vissza - Înapoi


Copyright © 2005-2013 RM Media. All rights reserved!